Zaznacz stronę

Eventy firmowe

 

Spokojna to tajemniczy ogród ukryty niemal w centrum miasta. Można do nas dojechać w 10 minut z samego Śródmieścia, a my jesteśmy z trzech stron otoczeni kilkusetletnim starodrzewem. To taka baśniowa, magiczna sceneria okraszona artystycznym klimatem Akademii Sztuk Pięknych.

 

Imprezy firmowe

Idealne miejsce na piknik firmowy

Ustronna lokalizacja, oddalona od skupisk ludzkich i ruchliwych szlaków komunikacyjnych w polaczeniu z historyczną sceneria stała się najwiekszym atutem Spokojnej 15. Nasze miejsce zapewnia klientom bardzo dużą prywatność i goście to doceniają. Restauracja ma dwie sale – jedna w murach budynku, druga przeszklona jak weranda, w dodatku z kominkiem dającym ciepło w chłodne dni. Do tego ogromny, 1000-m. ogródek otwarty już od pierwszych dni wiosny do ostatnich jesieni. W największej imprezie firmowej – był to koncert – wzięło udział 950 uczestników, to jednak rekord, na ogół wydarzenia korporacyjne skupiają do 350 osób. Mimo 10 lat doświadczeń staramy się tworzyć domową atmosferę, każdego klienta traktujemy indywidualnie.

Konferencje

Zimą można u nas zorganizować śniadania prasowe, spotkania firmowe i konferencje na 50 osób. Możemy oddać do Państwa całą salę albo restaurację. Latem w naszym ogrodzie można przygotować szkolenie, konferencję, uroczystość wręczenia nagród i imprezę firmową dla 350 osób. 

Piknik firmowy

Nasz 1000-metrowy ogród otoczony murem z czerwonej cegły to świetne miejsce na organizację rodzinnego firmowego eventu. Ogromna przestrzeń daje olbrzymie możliwości aranżacyjne. Posiadamy sprzęt cateringowy, namioty, oświetlenie, ogrzewanie, leżaki, stoliki i krzesła. Organizujemy catering, live cooking oraz wspaniałe grille. 

Impreza firmowa

Nocne imprezy na Spokojnej to już legenda. Dwa parkiety – jeden zadaszony, a drugi pod gołym niebem, możliwość tańców do białego rana bez obaw, że zakłóca się ciszę nocną to nasze główne atuty. W dodatku restauracja dyskretnie ukryta wśród terenów zielonych znajduje się 10 minut jazdy od ścisłego centrum miasta.

  

Godziny otwarcia

WTOREK – PIĄTEK
11:00 – 20:00

SOBOTA – NIEDZIELA
12:00 – 20:00

ZAREZERWUJ STOLIK
zadzwoń: +48 507 782 652
lub napisz:
mail@spokojna15.com

Restauracja Spokojna 15
ul. Spokojna 15
Warszawa

Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania!

W sprawie rezerwacji przyjęć i imprez prosimy o kontakt

Marek Łaba tel. +48 503 154 272
lub mailowo: marek@spokojna.com