Zaznacz stronę

Przyjęcia rodzinne

 

 

Chrzciny, komunie, stypy, wesela, urodziny, imieniny i inne okazje możecie celebrować biesiadując na Spokojnej. Nasza restauracja gwarantuje niezwykłą i unikatową atmosferę takiego wydarzenia. Zawdzięczamy to najlepszej obsłudze oraz zupełnie niewarszawskiemu klimatowi jaki u nas panuje. Przekonajcie się!

 

Lepiej niż w domu

Świeże składniki gwarantują jakość dań

Organizacja przyjęć rodzinnych to trudne zadanie, w którego realizacji bardzo chętnie Cię wyręczymy. Od 2009 roku organizujemy przyjęcia z okazji urodzin, chrztu, wesela, imieniny, urodziny, stypy i konsolacje. Zaufała nam niezliczona ilość gości, nasze doświadczenie jest gwarancją dobrej zabawy.

Huczne urodziny latem

Letnie imprezy urodzinowe na Spokojnej przechodzą do legendy. Oddajemy do dyspozycji gości 1000 metrowy dziedziniec, 2 parkiety, jeden kryty a drugi zadaszony. Możesz spełnić u nas swoje marzenia, zorganizować koncert, pokaz filmu, tańczyć, śpiewać albo po prostu dobrze się bawić na eleganckim przyjęciu w ogrodzie. Zapytaj o ofertę mailem: marek@spokojna.com albo zadzwoń +48 503 154 272.

Rodzinne przyjęcie urodzinowe

Czy to będzie niedzielne spotkanie przy obiedzie, czy też elegancka kolacja zakończona tańcami, to wszystko możemy zorganizować na Spokojnej 15. Menu dopasowujemy do gustu jubilata i jego gości. Możemy podać tatara z dziczyzny, albo wegańskie curry z warzywami i tofu. Magiczna atmosfera ogrodu na Spokojnej sprawi, że każdy poczuje się tu mile widziany. Zapytaj o ofertę mailem: marek@spokojna.com albo zadzwoń +48 503 154 272.

Komunie

Majowe weekendy to najgorętszy okres roku na Spokojnej. Dlaczego warto zorganizować przyjęcie komunijne u nas? Dzieci zmęczone emocjami znakomicie odprężają się biegając po naszym ogromnym ogrodzie, bawiąc się ze sobą, gdy tymczasem Wasi goście spokojnie mogą bawić się przy stole, nie zastanawiając się czy ich latorośli zachowują się odpowiednio w restauracji. Zapytaj o ofertę mailem: marek@spokojna.com albo zadzwoń +48 503 154 272.

Stypy i konsolacje

Bliskość Cmentarza Powązkowskiego i Wojskowego oraz fakt że, nasze miejsce zapewnia klientom bardzo dużą prywatność predestynują nas do organizacji przyjęć po pogrzebie. Zapytaj o ofertę mailowo: marek@spokojna.com albo telefonicznie +48 503 154 272. Możesz również odwiedzić nasz serwis dedykowany takim przyjęciom www.stypy.com

Chrzciny

Przyjęcia z okazji chrztu świętego organizujemy w naszym magicznym ogrodzie, albo na drewnianej werandzie przy kominku. Możecie Państwo wybrać formę bufetową albo możemy zaserwować jedzenie gościom do stołów. Zapytaj o ofertę mailem: marek@spokojna.com albo zadzwoń +48 503 154 272

Huczne urodziny zimą

Gdy nie można skorzystać z naszego ogrodu, oddajemy do Waszej dyspozycji przestrzeń restauracji, czyli dwie sale oraz ogrzewaną altanę stojącą na środku trawnika. W okresie zimowym możecie zorganizować u nas imprezę na nawet 100 osób. Planujesz coś w tym okresie? Zadzwoń! +48 503 154 272 albo napisz maila: marek@spokojna.com

Godziny otwarcia

WTOREK – PIĄTEK
11:00 – 20:00

SOBOTA – NIEDZIELA
12:00 – 20:00

ZAREZERWUJ STOLIK
zadzwoń: +48 507 782 652
lub napisz:
mail@spokojna15.com

Skontaktuj się z nami

Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania!

W sprawie rezerwacji przyjęć i imprez prosimy o kontakt

Marek Łaba tel. +48 503 154 272
lub mailowo: marek@spokojna.com