Restauracja Spokojna 15
ul. Spokojna 15
01-044 Warszawa

Czynne codziennie 12-22

kontakt:
tel. 507 782 652
zamówienia pizzy, rezerwacje

IMPREZY

mail@spokojna15.com

 

 

Wesele w ogrodzie - Spokojna 15

Szanowni Państwo! Serdecznie zapraszamy do naszej restauracji "Spokojna 15"! Jesteśmy firmą, która na życzenie klienta zorganizuje wesele w ogrodzie po powierzchni 600 metrów kwadratowych.

Nasza propozycja na wiosnę i lato to wesele na klimatycznym - brukowanym dziedzińcu, obok którego znajdują się: piękny ogród, zielone drzewa oraz neogotycki budynek z czerwonej cegły.

 

 

Restauracja na wesele w Warszawie

Warszawa to duże miasto. Nasza restauracja znajduje się jednak w dogodnym położeniu, tuż obok centrum miasta. Dojazd autem ze Śródmieścia do "Spokojnej 15" zajmuje zaledwie dziesięć minut. Naszym atutem jest duży bezpłatny i bezpieczny parking położony bezpośrednio przy restauracji. Jest to niewątpliwie duże udogodnienie dla gości. Parking jest w stanie pomieścić kilkadziesiąt samochodów.

Restauracja "Spokojna 15" proponuje swoim gościom kuchnię śródziemnomorską oraz włoską. Nasi kucharze na życzenia klientów przygotują również wyśmienite dania kuchni tajskiej, arabskiej, wegetariańskiej i wegańskiej. Szanowni Państwo! Warszawa - nasza stolica to duże miasta z wieloma lokalami. Ale tylko nasza restauracja serwuje tak różnorodną kuchnię dla każdego podniebienia! Serdecznie zapraszamy!

 

>> zobacz menu weselne <<

 

zdjęcia dzięki uprzejmości studi fotograficznego Artlove

 

imprezy firmowe

Menu restauracji Spokojna 15

Dostawy pizzy